Łukasz Świst

Łukasz Świst

Trener VERIM Biofeedback, kompozytor i aranżer dźwięku.


Jest absolwentem muzykologii KUL . Jego zainteresowania skierowały się w stronę oddziaływania muzyki na psychofizjologię człowieka.

W 2008 roku ukończył szkolenie trenera Verim (Virtual Energy Resources Inteligent Management) następnie kurs trenera neurofeedbacku w Instytucie EEG w Warszawie aby poszerzyć horyzonty z zakresu neuroterapii. Prowadzi treningi biofeedback, neurofeedback  oraz komponuje sesje audio-wizualne metodą  biooptymalizacji.

Tworzy indywidualne sesje audiowizualne metodą biooptymalizacji polegającą na użyciu specjalnego oprogramowania zapisującego zmiany psychofizjologiczne zachodzące w czasie trwania sesji.

Odkrywa świat, który niewątpliwie fascynuje i wpływa na ludzkie zmysły, co w dobie postępu technologicznego przestaje być wyłącznie przypuszczeniem czy też „nawiedzoną” intuicją.

Posiada studio w którym Klienci mogą, za pomocą biofeedbacku nauczyć się zarządzać własnymi zasobami, przekonać się na „własnej skórze” jak wielka jest moc muzyki, dźwięku i światła aby poprawić jakość swojego życia.