Dominika Kaczorowska


Dominika Kaczorowska

Od 10 lat jako trener porusza się w świecie biznesu i sportu.

Dba o jednoczesny rozwój “ciała i głowy” swoich podopiecznych.

Absolwentka Psychologii Społecznej na SWPS , Zarządzania i Stosunków międzynarodowych na UŁ, Polskiej Akademii Sportu oraz Akademii Trenerów Biznesu Grupy SET. Dodatkowe kursy i szkolenia: uprawnienia instruktorskie jogi akademickiej, kurs Mindfulness (MBSR), szkolenie z zakresu technik oddechowym według metody Butejki, warsztaty z technik relaksacyjnych TRE  (Tension & Trauma Releasing Exercises), metody progresywnej relaksacji Jacobsona, treningu autogennego Schulza, psychosomatyki oraz metod żywieniowych związanych z redukcją stresu.

Na swoim koncie ma wiele projektów dotyczących pracy z człowiekiem w zakresie redukcji stresu, efektywności zawodowej i osobistej oraz motywacji. W swoich programach stawia na holistyczne podejście, sięgając po metody wpływające na cały organizm człowieka (obszar fizyczny-ciało, obszar intelektualny oraz emocjonalny).

Do jej zainteresowań zaliczyć należy również grywalizację, inne szeroko pojęte formy rozwojowo-aktywnościowe dla osób dorosłych oraz obszar Customer Experience, za który również odpowiedzialna jest w 4skills.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej firmie o profilu szkoleniowo- konferencyjnym, innych firmach szkoleniowo-doradczych oraz jako trener personalny przy indywidualnej pracy z człowiekiem. Jako trener biznesowy na sali przepracowała ponad 350 godzin szkoleniowych. Jako trener personalny i instruktor w wymiarze aktywności fizycznych – 10 lat.

Obecnie jako trener i project manager na stałe współpracuje z firmą szkoleniowo-doradczą 4skills oraz jako twórca gdyńskiego centrum pracy nad ciałem BodyInVest.

Prywatnie i zawodowo ekspert w zarażaniu innych swoją energią i gotowością do działania.

Dominika jest głównym realizatorem autorskiego projektu 4Skills – Wellstress. Odpowiedzialna jest za moduły dotyczące aktywnej, fizycznej pracy nad ciałem, technik relaksacji (fizycznych, psychologicznych, psychosomatycznych) oraz część związaną z obszarem diety antystresowej.

Świetnie czuje się w obszarach dotyczących pracy człowieka nad jego blokadami związanymi ze stresem. Jak sama mówi obserwacja człowieka, właściwa praca z jego ograniczeniami i ich redukcja bądź całkowita eliminacja  daje największą satysfakcję. Przeprowadziła wiele obserwacji z tym związanych w organizacjach biznesowych. Na ich podstawie w programie Wellstress Dominika podaje gotowe rozwiązania dla reprezentanta każdego szczebla organizacji od specjalisty po top management.

Uczestnicy szkoleń związanych z redukcją stresu oraz indywidualni podopieczni Dominiki, często podkreślają jej otwartość i swobodę w nawiązywaniu relacji (co z kolei daje im duże poczucie bezpieczeństwa i chęć pracy rozwojowej), komunikatywność oraz niesamowitą umiejętność motywowania drugiej osoby.

Prywatnie nie wyobraża sobie życia bez podróży. To one pobudzają w niej inspiracje i pchają do tego aby szukać dalej i widzieć więcej. Miłośniczka sportów wodnych, dobrego kina i kuchni wegeteriańskiej. Zakochana w Gdyni – “mieście z morza i marzeń” – gdzie obecnie mieszka.