Dominika Kaczorowska


Dominika Kaczorowska

Od  8 lat jako trener porusza się w świecie biznesu i sportu. Dba o jednoczesny rozwój ciała i głowy swoich podopiecznych.

Absolwentka Psychologii Społecznej na SWPS , Zarządzania i Stosunków międzynarodowych na UŁ, Polskiej Akademii Sportu oraz Akademii Trenerów Biznesu Grupy SET.

Na swoim koncie ma wiele projektów dotyczących pracy z człowiekiem w zakresie redukcji stresu, efektywności zawodowej i osobistej oraz motywacji.

Do jej zainteresowań zaliczyć należy również grywalizację, inne szeroko pojęte formy rozwojowo-aktywnościowe dla osób dorosłych oraz obszar Customer Experience, za które odpowiedzialna jest w 4skills.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej firmie o profilu szkoleniowo- konferencyjnym , innych firmach szkoleniowo-doradczych oraz jako trener personalny przy indywidualnej pracy z człowiekiem.

Obecnie jako trener i project manager na stałe współpracuje z firmą szkoleniowo-doradczą 4skills oraz jako główny trener personalny w trójmiejskim centrum pracy nad ciałem BodyInVest.

Prywatnie i zawodowo ekspert w zarażaniu innych swoją energią i gotowością do działania.

Dominika jest głównym realizatorem autorskiego projektu 4Skills – Wellstress. Odpowiedzialna jest za moduły dotyczące aktywnej, fizycznej pracy nad ciałem, moduły prezentujące techniki relaksacji (fizyczne i psychologiczne) oraz część związaną z obszarem diety antystresowej.

Świetnie czuje się w obszarach dotyczących pracy człowieka nad jego blokadami związanymi np. ze stresem. Jak sama mówi obserwacja człowieka i właściwa praca z jego ograniczeniami, które można zminimalizować daje największą satysfakcję. Przeprowadziła wiele obserwacji z tym związanych w organizacjach biznesowych m.in., dla których 4Skills realizuje działania rozwojowe. Na ich podstawie w programie Wellstress Dominika podaje gotowe rozwiązania dla reprezentanta każdego szczebla organizacji od specjalisty po top management.

Uczestniczy szkoleń związanych z redukcją stresu oraz indywidualni podopieczni Dominiki, często podkreślają jej otwartość i swobodę w nawiązywaniu relacji (co z kolei im daje duże poczucie bezpieczeństwa), komunikatywność oraz niesamowitą umiejętność motywowania drugiej osoby.