Dominika Kaczorowska


Dominika Kaczorowska

Od  8 lat jako trener porusza się w świecie biznesu i sportu. Dba o jednoczesny rozwój ciała i głowy swoich podopiecznych.

Absolwentka Psychologii Społecznej na SWPS , Zarządzania i Stosunków międzynarodowych na UŁ, Polskiej Akademii Sportu oraz Akademii Trenerów Biznesu Grupy SET.

Na swoim koncie ma wiele projektów dotyczących pracy z człowiekiem w zakresie redukcji stresu, efektywności zawodowej i osobistej oraz motywacji.

Do jej zainteresowań zaliczyć należy również grywalizację, inne szeroko pojęte formy rozwojowo-aktywnościowe dla osób dorosłych oraz obszar Customer Experience, za które odpowiedzialna jest w 4skills.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej firmie o profilu szkoleniowo- konferencyjnym , innych firmach szkoleniowo-doradczych oraz jako trener personalny przy indywidualnej pracy z człowiekiem.

Obecnie jako trener i project manager na stałe współpracuje z firmą szkoleniowo-doradczą 4skills z Warszawy oraz jako główny trener personalny w trójmiejskim centrum pracy nad ciałem BodyInVest.

Prywatnie i zawodowo ekspert w zarażaniu innych swoją energią i gotowością do działania.